Wij zijn de landelijke Poly-Artrose Lotgenoten vereniging, P-AL. Voor ons gezellige team zijn wij, en ca. 1000 leden, op zoek naar vrijwilligers voor in ons gezellige team.
Wil jij iets betekenen voor anderen én jezelf?
Bij de landelijke Poly-Artrose Lotgenotenvereniging (P-AL) geloven we dat je samen de wereld mooier maakt. Met al onze leden zetten we ons in voor mensen met poly-artrose – en daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken!
Of je nu veel of weinig tijd hebt, jouw inzet is waardevol. Vrijwilligerswerk geeft niet alleen voldoening en zingeving, maar ook plezier en nieuwe contacten. Er is altijd wel een taak die bij jou past:
Waar kun jij aan bijdragen?
- Bijhouden van onze website
- Schrijven van berichten voor social media
- Af en toe helpen bij een informatiestand
- Secretariële ondersteuning
- Meedenken in het bestuur – vooral als je een medische achtergrond hebt of nieuwsgierig bent naar medische thema’s
- Of iets anders waar jij goed in bent!
Sluit je aan bij ons warme team
We zijn een betrokken en gezellige club vrijwilligers die samen het verschil maken voor mensen met poly-artrose. Wil jij meedoen?
Stuur een korte mail naar voorzitter@poly-artrose.nl
Of app/bel met Teja op maandag of dinsdag tussen 9.00 en 20.00 uur op 06-57442183. Dan kunnen we met elkaar in gesprek gaan.
Samen maken we artrose dragelijker – én het leven mooier.