
Het vroeg herkennen van artrose
In dit bericht vindt u informatie over het meedoen aan het onderzoek naar vroege herkenning van artrose.
In dit bericht vindt u informatie over het meedoen aan het onderzoek naar vroege herkenning van artrose.
We weten dat het goed is om in beweging te blijven bij knieartrose. Maar welke activiteiten zijn gezond? En welke activiteiten kunnen het verloop van artrose vertragen? Lees nu over het LoaD onderzoek met als doel om individueel bewegingsadvies te kunnen geven.
Wat weet u van artrose? Welke behandeling hebt u gekregen? Vertel het ons!
Dank voor uw enthousiaste reacties om deel te nemen aan dit onderzoek. De inschrijving is gesloten. We houden u op de hoogte.
Dank voor uw interesse om mee te doen aan dit onderzoek. In dit artikel vindt u de link naar de resultaten.
U kunt niet meer meedoen met deze vragenlijst. Het onderzoeksresultaat vindt u onder nieuwsberichten op deze website. We willen met
Hebt u pijnklachten aan uw grote teen en bent u daarmee in de afgelopen 2 jaar naar de huisarts geweest? Wellicht kunt u en wilt u meedoen met dit nieuwe onderzoek.
Het onderzoek met als doel kniepijn-vriendelijke sport- en beweegactiviteiten te verzamelen en te delen voor mensen met knieartrose is afgerond. De verzameling is in een catalogus verwerkt. Deze komt binnenkort beschikbaar op onze website.
U kunt niet meer meedoen aan dit onderzoek. Binnenkort kunt u de resultaten van dit onderzoek op de site van